Bezpečnostné dvere a doplnky

Bezpečnostné dvere , alebo aj iné dvere je len krátky opis skutočnosti , čo k takým dverám všetko potrebujete. Tak je to napríklad:
Dvere- Interiéroví ,exteriérové, zvukotesné, protipožiarne, protihlukové, vodeodolné, vodotesné, dymotesné , plastové, hliníkové, drevené, profilové, sklenené a kopa ďalších možností.
Zárubna - typizovaná, atypická, plastová, hliníková, bezfalcová, zateplená, bezbariérová a iné.
Prah
- kovový, hliníkový, plastový, magnetický, drevený a iné,
Tesnenie- lepené, drážkové, stromčekové, dymoodolné, dvojité a iné
Zámok- zadlabávací zámok, prídavný zámok, vysiaci zámok, wc zámok, bezpečnostný zámok, panikový  zámok, elektro zámok,
Zložka-
dverová vložka, teda odborne cylindrická vložka, bezpečnostná vložka, zjednotená, systémová, stavebná, dočasná, polvložka, slepá vložka a iné. Ďalej funkcie vložky: bez funkcie, systémová, s gombíkom, či emergezy obojstranné uzamykanie.
Kovanie- teda laicky kľučky, odborne dverové kovanie. Poznáme napríklad otvorené, alebo s prekrytím. štítkové alebo rozetové, hrananté, alebo oblé, lesklé, alebo matné. Na trhu ich je strašne veľa a teda hlavný parameter pri výbere je funkčnosť a vyzualizácia.
Príslušenstvo- No, tak v základe: Prídavný zámok, dverová retiazky, dverový priezorník, menovka, zarážka, dverový doraz, samozatvárač, kľučková zarážka, digitálne kukátko, kamera wifi dverový priezorník, senzor otvorených dverí, otlačok prsta ako spúštač odomykania, kódová klávesnica, čipová klávesnica ,magnetické uzamykanie, čipové, poplašný senzor, elektromechanické otváranie dverí, smart doplnky a kopa ďalších a ďalších.
No a to tieto informácie sú len ,, základné,, informácie k tomu, aby sa naplnili Vaše podmienky spokojnosti. Všetko musí do seba presne pasovať, aby to vôbec aj fungovalo.